Datum objave: 2. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica | Vijesti

Sajam obrane i sigurnosti DEFCROS 2024

Poštovani,

Ministarstvo obrane i Hrvatska vojska pozivaju učenike srednjih škola s područja naše županije na prvi Sajam sigurnosti i obrane DEFCROS u Osijeku na kojem će prikazati dio vojne opreme i naoružanja , kao i promovirati vojne škole i vojno osposobljavanje. Učenici će na sajmu imati priliku upoznati se s vojnim pozivom i mogućnosti ostvarivanja karijere u Hrvatskoj vojsci, dobiti sve potrebne informacije o dragovoljnom vojnom osposobljavanju te o studijskim programima na Hrvatskom vojnom učilištu, kao i razgledati helikoptere, borbena vojna vozila te dio naoružanja i opreme koja se koristi u Oružanim snagama RH.

Sajam se će održati 5. i 6. rujna 2024. godine , od 10 do 18 sati u Gospodarskom centru u Osijeku.