Carnet webmail Kontakti

Fruttissimo

FRUTTISSIMO d. o. o.

Uzgoj jezgričavog i koštunjičavog voća

Vijenac kardinala Alozije Stepinca 11

Tel: 031/ 811 – 345

Fax: 031/ 811 – 345

MB: 07778745

e-mail: vt.fruttissimo@gmail.com

Vježbenička tvrtka „Fruttissimo d. o. o.“ bavi se proizvodnjom i preradom jezgričavog i koštunjičavog voća.

Tvrtka je osnovana 24. rujna 2016.

Tvrtku čini tim od 15 zaposlenika.

Fruttissimo svojima kupcima želi pružiti kvalitetno,zdravo i prirodno uzgojeno voće te njihove prerađevine

Organigram tvrtke

Misija, vizija i cilj

MISIJA TVRTKE:

Naša misija je prodavati  organski uzgojeno voće i proizvode od  istoga.  Prodavaonica nam se nalazi u samom centru grada, gdje prolazi puno školske djece i ljudi. Važno nam je da djeca koja idu u školu dolaze u našu prodavaonicu i da se zdravo hrane, umjesto u fast food- ovima.

Također, bitno nam je ljudima pružati veliku kvalitetu voća i proizvoda od voća.

VIZIJA TVRKE:

Naša vizija je biti vodeći u proizvodnji zdravog i domaćeg. Pružamo najbolju kvalitetu domaćeg proizvoda. Želimo biti prvi izboru kupcu, pouzdani partneri drugim poslodavcima, zaposlenima poželjni poslodavci i društveno odgovorni.

Naš uspjeh se temeljni na kvaliteti, povjerenju, uslužnosti i dobrom  poznavanju ljudskih potreba.

CILJEVI TVRTKE:

1.  Pružati visoku kvalitetu svježih  i zdravih proizvoda