> HoneyB
HoneyB d.o.o.

HoneyB

Proizvodnja i prodaja meda i proizvoda od meda

Adresa: Vijeanc kardinala Alojzija stepinca 11, Đakovo

Poštanski broj: 31400 Đakovo

Telefon: 031/811-345

Faks: 031/812-292

Mail: honeyb4ka@gmail.com

VIZIJA TVRTKE

Vizija nam je postati referentno ime za različite vrste meda Vođeni smo željom da udovoljimo potrebama i željama naših potrošača te da ih ugodno iznenađujemo bogatom ponudom i kvalitetom naših proizvoda.
Orijentirani smo na širenje asortimana i tržišta te modernizaciju ambalaže.

MISIJA TVRTKE

Misija naše tvrtke je svakodnevni život činiti ljepšim proizvodnjom meda koji će okusom obogatiti naše potrošače uz razvijanje i održavanje poslovnih odnosa s domaćim partnerima osiguravajući visoke standarde kvalitete naših proizvoda. Stvaramo  slatke trenutke zadovoljstva našim kupcima kvalitetom meda.

CILJEVI TVRTKE

Kroz 5 godina naša tvrtka bi trebala povećati proizvodnju meda i proizvoda od meda za 10 %.
Za godinu dana zaposlili smo 5 zaposlenika, a u  idućoj godini plan nam je zaposliti i još troje
Organiziranje  tečaja za proizvodnju meda i otvaranje restorana u roku od 5 godina.

DAN SIGURNIJEG INTERNETA

Sigurni na internetu?

Na današnji dan, 8. veljače, obilježavamo Dan sigurnijeg interneta. Djeca i mladi  danas se koriste internetom u svakodnevnom životu više nego ijedna generacija prije. Ali, osim što je korisno i zabavno, VAŽNO je da upotreba interneta bude i SIGURNA! Svakim klikom ostavljamo svoj trag na mreži ni ne razmišljajući što se sve može učiniti s našim podacima, a da toga nismo ni svjesni. Stoga, oprez!

Dan sigurnijeg interneta obilježen je u Ekonomskoj školi „Braća Radić“ Đakovo.

Učenici  2.E1, 2.E2 i 3.UR razreda te profesorice Mirela  Lemo Prevoznik i Zrinka Kedačić, koji sudjeluju u međunarodnom e-twinning projektu The more music, the better English, obilježili su današnji dan uređivanjem panoa porukama na engleskom jeziku. Brošure i poruke na hrvatskom jeziku te prigodni video izradile su učenice 2.E2, 4.E1 i 4. E2 razreda s profesoricama Anamarijom Gajger, Anom Birovljević i Spomenkom Crnoja.

Obilježavanjem današnjeg dana želimo podići svijest o odgovornom ponašanju na internetu!