CIOCCOLATO

VT CIOCCOLATO d.o.o.

Proizvodnja kakao, čokoladnih i bombonskih proizvoda.

Cioccolato te zove po slastice da dođeš,

u Cioccolatu uvijek najbolje prođeš.

VIZIJA: Postati vodeća tvrtka u RH koja se bavi proizvodima od čokolade te se proširiti na europsko tržište.

MISIJA: Proizvodimo slastice od čokolade i brinemo o kvaliteti svojih proizvoda. Radom i trudom postižemo konkurentnost na tržištu te ostvarujemo želje naših potrošača, ali i interese zaposlenika i poslovnih partnera. Promičemo proizvodnju i prodaju koja se temelji na plaćanju poštene cijene za sirovine koje koristimo te transparentnost i poštivanje ljudskih prava kao i održivi razvoj.

CILJEVI:

• Pobijediti na sajmu VT-a 2020. godine
  • Osigurati rast od 50% i financijsku stabilnost do 2020. godine
  • Do kraja 2020. godine biti prepoznatljivi na europskom tržištu
  • Prenijeti tvrtku na sljedeću generaciju učenika

Možete nas pronaći na našoj web stranici cioccolato00.webnode.hr i kontaktirati na mail vtcioccolato@gmail.com.