COSMELIRIO

Cosmelirio d. o. o. je vježbenička tvrtka koja se bavi proizvodnjom prirodne muško - ženske kozmetike.

Pronađite nas na adresi Vijenac kardinala Alozija Stepinca 11.

Aktivni smo i na Facebooku i Instagramu - posjetite naše društvene mreže. Zapratite nas, komentirajte, lajkajte.

Možete nas kontaktirati i putem e-mail adrese cosmeliriovt@gmail.com.

Vizija

• Uspješno proizvoditi muško-žensku kozmetiku na biljnoj bazi s kojom će kupci ostvarivati postkupovno raspoloženje
  •  Biti konkurentna i prepoznatljiva tvrtka na tržištu

Misija

•  Proizvodimo kvalitetne i prirodne proizvode koji su sigurni za potrošače i okoliš jer se proizvode od isključivo prirodnih sastojaka te tako promičemo zdrav način života, tj. brigu za ljudsko tijelo. Naša tvrtka brine o lokalnoj zajednici i okolišu tako što se naš asortiman sastoji od reciklažne ambalaže i vrećica. Bavimo se redovitim proučavanjem konkurencije, tržišnih kretanja i potreba potrošača kako bismo bili što konkurentniji.

Ciljevi

• Proširiti asortiman do kraja 2019. godine
  • Ostati konkurentni na tržištu do kraja 2020. godine
  • Proširiti tržište do sredine 2019. godine
  • ostaviti tvrtku budućim naraštajima koji će nastaviti proizvodnju u 2020. i 2021. god

Odnos prema društveno-odgovornom poslovanju – VT Cosmelirio

Tvrtka Cosmelirio d.o.o. svakodnevno primjenjuje politike društveno odgovornog poslovanja pri obavljanju poslovanja. Ne zadovoljavamo se dobrim poslovnim rezultatima kao jedinim mjerilom uspjeha, već nam veliku ulogu predstavlja DOP. Ulažemo velike napore kako bi ujednačeno vodili brigu o ekonomskom, društvenom i okolišnom utjecaju našeg poslovanja. Za proizvodnju proizvoda nabavljamo isključivo sirovine iz organskog i domaćeg uzgoja, kako bi potrošačima osigurali što prirodnije i zdravije proizvode te istovremeno podržali naše gospodarstvo i male proizvođače. Svu otpadnu ambalažu koja nastaje tijekom poslovanja sortiramo i izdvajamo u za to predviđene spremnike. Zaposlenicima tvrtka nudi plaćene edukacije, seminare, poslovna putovanja i slično, ovisno o poziciji u tvrtki i mogućnostima. Tvrtka iza sebe ima mnogo sudjelovanja na humanitarnim akcijama te pokroviteljstvo brojnih lokalnih događaja. Dana 11. listopada 2019. zaposlenici tvrtke sudjelovali su u akciji Piramida te prikupili prehrambene proizvode za najpotrebnije u Đakovu i okolici.

Radno vrijeme :

Ponedjeljak:- 11:30-13:05(prijepodnevna smjena)

-17:30 - 19:05(poslijepodnevna smjena)

Priloženi dokumenti:
Cjenik.docx