RAVNATELJICA  EKOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

1

MARIĆ SNJEŽANA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor engleskog i njemačkog jezika i književnosti

Ravnateljica škole

                      NASTAVNICI EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

 

1

BILIĆ ANTONIJA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor povijesti i profesor hrvatske kulture

Nastavnica povijesti

2

BIONDA ŽELJKO

Prehrambeno-biotehnološki fakultet

VII/1-diplomirani inženjer prehrambene tehnologije

Mentor nastavnik stručnih predmeta

3

BIROVLJEVIĆ ANA

Pedagoški fakultet

VII/1- profesor hrvatskog jezika i književnosti)

Nastavnica hrvatskog jezika

4

BRANDIĆ MARIJA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor njemačkoga jezika i književnosti i povijesti

Nastavnica njemačkog jezika

5

CEZNER ANKICA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

6

CRNOJA SPOMENKA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor nastavnica stručnih predmeta

7

FEKETE MIRELA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor nastavnica stručnih predmeta

8

GAJGER ANAMARIJA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

9

GAL TOMISLAV

Elektrotehnički fakultet

VII/1-diplomirani  inženjer elektrotehnike

Nastavnik informatike

10

GAL ŽELJKA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor hrvatskog jezika i književnosti

Profesor savjetnik  – hrvatskog jezika

11

GRUBIŠIĆ SIDONIJA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor povijesti i hrvatskog jezika i književnosti

Nastavnica hrvatskog jezika

12

GRGURIĆ ANDRIJA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor geografije i profesor filozofije

Nastavnik geografije

13

HARDI JOSIPA

Filozofski fakultet

VII/1-magistra psihologije

Nastavnica psihologije

14

HREHOROVIĆ NIKOLA

Ekonomski fakultet

VII/2- magistar znanosti iz područja ekonomije

Mentor nastavnik stručnih predmeta

15

HRŽENJAK ZLATA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor engleskog jezika i književnosti i jugoslavenskih jezika i književnosti

Profesor savjetnik  – engleskog jezika

16

JAGODIĆ DARIO

Kineziološki fakultet

VII/2-magistar znanosti iz područja društvenih znanosti, znanstveno polje odgojne znanosti kineziologija

Profesor savjetnik  –tjelesne i zdravstvene kulture

17

JAKOBOVIĆ MARINA

Prirodoslovno-matematički

VII/1 –profesor geologije i geografije

Nastavnica geografije

18

JURAS BOŽICA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

19

JURIČ TOMISLAV

Ekonomski fakultet

VII/1-magistar ekonomije

Nastavnik stručnih predmeta

20

JURIĆ ANTE

Fakultet organizacije i informatike

VII/1- diplomirani informatičar

Nastavnik informatike

21

KEDAČIĆ ZRINKA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor engleskog i njemačkog jezika

Nastavnik engleskog i njemačkog jezika i voditelj s

22

KOVAČEVIĆ ANA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor – nastavnica stručnih predmeta

23

LEMO PREVOZNIK MIRELA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor engleskog i njemačkog jezika

Mentor – nastavnica engleskog i njemačkog jezika

24

LOVRIĆ MATO

Filozofski fakultet

VII/1-profesor engleskog i njemačkog jezika

Nastavnik engleskog i njemačkog jezika

25

LOZIĆ ANĐELKA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

26

LUČIĆ DOMAGOJ

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnik stručnih predmeta

27

LUKAC LJUBICA

Pedagoški fakultet

VII/1 – profesor matematike i fizike

Nastavnica matematike

28

MARIJANOVIĆ TOMISLAV

Kineziološki fakultet

VII/1-profesor kineziologije

Nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture

29

MIHALJ STANA

Filozofski fakultet

VII/1- magistra edukacije engleskog i edukacije njemačkog jezika i književnosti

Nastavnica engleskog i njemačkog jezika

30

MILANOVIĆ MARIJA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor – nastavnica stručnih predmeta

31

MILIĆ MARINA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

32

MIŠKOVIĆ KATICA

Prehrambeno tehnološki fakultet

VII/1-diplomirani inženjer prehrambene tehnologije

Nastavnica stručnih predmeta, koordinator državne mature i povjerenik zaštite na radu

33

MORO-VLADIĆ TIHANA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor hrvatskog jezika i književnosti

Nastavnica hrvatskog jezika

34

ODOBAŠIĆ TONKA

Katolički i bogoslovni fakultet- Đakovo

VII/1- diplomirani teolog

Vjeroučiteljica

35

PARADŽIK-LAZAREVIĆ JELICA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor – nastavnica stručnih predmeta

36

FABIJANČIĆ KREŠIMIR

Diplomski sveučilišni studij

VII/1 – magistar edukacije matematike i informatike

Nastavnik matematike

37

PAVLOVIĆ GORDANA

Diplomski sveučilišni studij

VII/1 – magistar edukacije matematike i informatike

Nastavnica matematike

38

PERKOVIĆ JADRANKA

Pedagoški fakultet

VII/1 – profesor matematike i fizike

Nastavnica matematike

39

POPIĆ ZORICA

Filozofski  fakultet

VII/1-profesor povijesti i hrvatskog jezika i književnosti

Nastavnica hrvatskog jezika

40

VUKELIĆ KRUNOSLAV

Filozofski fakultet

VII/1-profesor sociologije

Nastavnica sociologije

41

RADONIĆ BRANKICA

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera – odjel za biologiju i kemiju

VII/1- profesor biologije i kemije

Nastavnica stručnih predmeta

42

RAGUŽ MARKO

Filozofski fakultet

VII/1-profesor psihologije

Nastavnik psihologije

43

RECHNER DARINKA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor – nastavnica stručnih predmeta

44

SABOLSKI GIZELA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Mentor – nastavnica stručnih predmeta

45

SABO SONJA

Kineziološki fakultet

VII/1 – magistra kineziologije

Nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

46

SOLDO MARIJA

Pravni fakultet

VII/1 - diplomirani pravnik

Nastavnica stručnih predmeta

47

ŠANTIĆ NATAŠA

Katolički i bogoslovni fakultet

VII/1- diplomirani teolog

Profesor savjetnik  - vjeroučiteljica

48

ŠIMIĆ VESNA

Ekonomski fakultet

VII/1 - diplomirani ekonomist

Nastavnica stručnih predmeta

49

ŠPREM ANĐELKA

Pedagoški fakultet

VII/1-profesor engleskog i njemačkog jezika

Nastavnica engleskog i njemačkog jezika

50

ŠUŠAK BERNADICA

Ekonomski fakultet

VII/2-sveučilišna specijalistica organizacije i managementa (univ.spec.oec.)

Mentor - nastavnica stručnih predmeta

51

VARGIĆ SANJA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor njemačkog I francuskog jezika

Profesor savjetnik  -  njemačkog jezika

52

VINKOVIĆ TOMISLAV

Filozofski fakultet

VII/1-profesor povijesti i hrvatskog jezika i književnosti

Nastavnik povijesti

 STRUČNI SURADNICI EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

1

CRNOV DANICA

Pedagoški fakultet

VII/1-diplomirani knjižničar i profesor hrvatskog jezika i književnosti

Mentor - knjižničarka

2

SILADJEV NATALIJA

Filozofski fakultet

VII/1-profesor hrvatske kulture (diplomirani kroatolog)  i profesor pedagogije (diplomirani pedagog)

Profesor savjetnik  - pedagoginja

 ADMINISTRATINO OSOBLJE  EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

1.         

PAŽIN MARIJA

Pravni  fakultet

VII/1-diplomirani pravnik

Tajnica škole

2.         

UŠKOVIĆ DUBRAVKA

Ekonomski fakultet

VII/1-diplomirani ekonomist

Voditeljica računovodstva

3.         

JOZIPOVIĆ TEA

SŠC „Braća Ribar“ Đakovo

SSS-srednji ekonomist organizacijskog smjera

Administrator

TEHNIČKO OSOBLJE  EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

1.         

ŠARAVANJA MILAN

Elektrometalski školski centar Osijek/Ministarstvo gospodarstva Zagreb

SSS-tehničar elektroodjel slabe struje/rukovatelj centralnog grijanja

Ložač - Domar

 


POMOĆNO  OSOBLJE  EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ, ĐAKOVO

Red.br.

 

Prezime i ime

 

ZAVRŠENA ŠKOLA

STRUČNA SPREMA  - ZVANJE

RADNO MJESTO

1.         

BOLFEK RUŽICA

SSŠ Braće Radića Đakovo

SSS- ekonomist

spremačica

2.         

BRKIĆ LJUBICA

CUO „Braća Ribar“ Đakovo

SSS- konfekcionar

spremačica

3.         

HREHOROVIĆ MARIJA

CUO „Braća Ribar“ Đakovo

SSS-ekonomist za računovodstveno financijske poslove

spremačica

4.         

KARAS ANA

Osnovna škola

OŠ-nkv

spremačica

5.         

KARAS ZVONKO

SŠC  „Braća Ribar“ Đakovo

SSS- ratar - kooperant

spremač

6.         

JUHASZ IVA

CUO „ Braće Radića Đakovo

SSS- konfekcionar

spremača

7.         

TRBARA IVANKA

CUO „ Braće Radića Đakovo

SSS- konfekcionar

spremačica

7.         

BOBAN MARKO

CUO „ Braće Radića Đakovo

SSS- ekonomist

spremač