> KNJIŽNICA

IZAZOV ČITANJA-VELJAČA, MJESEC ZALJUBLJENIH I MASKENBALA

Autor: Danica Crnov, 3. 2. 2021.

Kao doprinos Godini čitanja osmišljen je program 'Čitateljski izazovi HČD-a'. Svaki mjesec na mrežnoj stranici Hrvatskog čitateljskog društva (http://hcd.hr/djelovanje/akcije/citateljski-izazov/), kao i na ostalim mrežnim mjestima HČD-a, bit će objavljen po jedan izazov u koji se mogu uključiti svi zainteresirani ljubitelji čitanja. Prihvatite izazov(e)

Počinjemo s Listom preporučenih književnih djela ljubavne tematike budući da je veljača najpoznatija kao “mjesec ljubavi”. Djela, razvrstana u kategorije “Najmlađi”, “Djeca” i “Mladi i odrasli”, odabrale su knjižničarke iz školskih i narodnih knjižnica.

Pozivamo sve da ovaj izazov prihvate, preporuče ga i podijele s ostalima, a nama jave svoje dojmove u bilo kojem obliku (riječ, slika, video…), odnosno mrežnom mjestu.

Izazov čitanja- veljača, mjesec zaljubljenih i maskenbala

Dragi naši čitatelji,

budući da je veljača"mjesec ljubavi", prihvatili smo izazov te vam predlažemo nekoliko knjiga ljubavne tematike koje možete posuditi u našoj školskoj knjižnici.

Pozivamo vas da se i vi uključite čitanjem, preporukama, kritikama.

Svoje aktivnosti nam možete opisati, fotografirati, snimiti – i poslati ovdje u Teamse.

Čitajmo da ne ostanemo bez riječi!

> KNJIŽNICA