Prezentiranje naučenog
ĐAKOVO NUDI PRAKSU UČENICIMA IZ EUROPE

U nedjelju, 2. rujna u večernjim satima u naš grad stigla je skupina učenika u pratnji dviju nastavnica iz Lučenca, Slovačka kako bi tijekom trodnevnog boravka u našem gradu praktično primjenjivali svoja znanja iz struke u uredima naših poduzetnika , a uz pomoć svojih mentora u đakovađkim kompanijama poboljšali svoje vještine i kompetencije.

Već u ponedjeljak ujutro učenici su započeli svoju praksu u ANCONI, HEMCU, RAČUNOVODSTVU BELJAN, GRADU ĐAKOVU te u uredima EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ ĐAKOVO.

Ovim smo još jednom potvrdili da Đakovo ima i uspješne poduzetnike i ustanove gdje učenici iz Europe mogu proširiti svoja znanja.

Aktivnost se odvija u sklopu projekta „Mobilnost u Europi, kakvo predivno iskustvo“ programa Erasmus+, a posrednik i organizator realizacije ovakve suradnje je Ekonomska škola Braća Radić Đakovo, prema našim saznanjima, jedna od dviju škola u Hrvatskoj koje su u svoj program internacionalizacije ustanove i u svoj europski razvojni plan uvrstile ovakvu suradnju.

« Veljača 2020 »

> Projekti  > ERASMUS+  > Mobility in Europe - what a wonderful experience