Prezentiranje naučenog

UČENJE KROZ RAD . NAJBOLJI OBLIK STRUKOVNOG OBRAZOVANJA

U petak uspješno završen Erasmus+ projekt „Mobility in Europe - what fantastic experience“ koji je uključivao realizaciju prakse slovačkih ucenika iz Lučenca u djakovačkim kompanijama I institucijama. Osim radnog dijelu, naši gosti su upoznali I veliki dio Hrvatske: Đakovo, Osijek, Slavonski Brod, Plitvice, Zagreb i Kopački rit.

:: opširnije ::

objavio: Zlata Hrženjak  datum: 26. 9. 2018. 07:43

ĐAKOVO NUDI PRAKSU UČENICIMA IZ EUROPE

U nedjelju, 2. rujna u večernjim satima u naš grad stigla je skupina učenika u pratnji dviju nastavnica iz Lučenca, Slovačka kako bi tijekom trodnevnog boravka u našem gradu praktično primjenjivali svoja znanja iz struke u uredima naših poduzetnika , a uz pomoć svojih mentora u đakovađkim kompanijama poboljšali svoje vještine i kompetencije.

Već u ponedjeljak ujutro učenici su započeli svoju praksu u ANCONI, HEMCU, RAČUNOVODSTVU BELJAN, GRADU ĐAKOVU te u uredima EKONOMSKE ŠKOLE BRAĆA RADIĆ ĐAKOVO.

Ovim smo još jednom potvrdili da Đakovo ima i uspješne poduzetnike i ustanove gdje učenici iz Europe mogu proširiti svoja znanja.

Aktivnost se odvija u sklopu projekta „Mobilnost u Europi, kakvo predivno iskustvo“ programa Erasmus+, a posrednik i organizator realizacije ovakve suradnje je Ekonomska škola Braća Radić Đakovo, prema našim saznanjima, jedna od dviju škola u Hrvatskoj koje su u svoj program internacionalizacije ustanove i u svoj europski razvojni plan uvrstile ovakvu suradnju.

« Siječanj 2019 »

UPISI