LET'S SHARE OUR HERITAGE

Radionice u sklopu projekta Let's share our heritage

Autor: Tihana Moro Vladić, Spomenka Crnoja, 31. 10. 2019.

Proteklog tjedna, u sklopu projekta Let's share our heritage u Ekonomskoj školi „Braća Radić“ održano je nekoliko međunarodnih radionica kojima su prisustvovali sudionici iz Rumunjske, Portugala, Grčke i Turske  i profesori Ekonomske škole. Prva je održana u utorak, 22. listopada pod vodstvom prof. Kristine Kaučić, a naziv joj je bio Project based learning.  Cilj radionice bio je pomoći nastavnicima u vođenju projekata te dati im neke osnovne informacije kako odraditi dobar projekt

Radionice su se nastavile u četvrtak, 24. listopada kada je prof. Ljubomir Tomić održao svoju, pod nazivom IT Tools for preparing teaching materials. Nastavnici su imali priliku naučiti sve o osnovnim IT alatima koje im mogu pomoći u daljnjem radu. Nakon  kratke stanke, prof. Zlata Hrženjak  održala je radionicu How to prepare an international meeting, organizational skills kojom je naše sudionike upoznala sa svim značajnim organizacijskim metodama koje mogu pomoći u pripremanju međunarodnog susreta.

Posljednji dan susreta započeo je radionicom prof. Vesne Šimić pod nazivom Entrepreneurial skills in teaching. Prof. Šimić  pokazala nam je različitim vježbama kako unaprijediti vještine poučavanja i učiniti ga interesantnijim. Posljednju radionicu održala je prof. Zlata Hrženjak pod nazivom Project dissemination plan, kojom smo naučili kako izgleda diseminacija i koliko je ona važna za svaki projekt.

Radionice su bile dobro prihvaćene i polaznici su bili vrlo zadovoljni izborom aktualnih tema, kao i  predavačima koji su se pokazali stručnjacima u svome radu te iskoristivošću dobivenih informacija u nastavi i radu na projektima.

Priloženi dokumenti:
IMG-20191025-WA0001.jpg (113.92 KB)

> Projekti  > ERASMUS+  > LET''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''S SHARE OUR HERITAGE